برگزاری همایش آشنایی با استانداردهای مدون و مقررات ملی ساختمان

حضور در کنار صنعتگران استان مرکزی

برگزاری همایش آشنایی با استانداردهای مدون و مقررات ملی ساختمان ایران در زمینه لوله های گاز خانگی روکار وتوکار در شهر اراک

 

استان مرکزی به واسطه استقرار صنایع و مجموعه های تولیدی مطرح وهمچنین بافت مسکونی با جمعیتی بالغ بر 1میلیون و 400 هزار نفر در کشور از اهمیتی خاصی برخوردار است.

گروه صنعتی سپاهان با اشراف بر این واقعیت و در راستای ادامه استراتژی‌های سازمانی خود جهت حضور هرچه بیشتر بازارهای داخل و خارج کشور، این بار میزبان متخصصین و تلاشگران عرصه ساختمان در استان مرکزی بود و در تاریخ 1 بهمن ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر خیام واقع در هتل امیرکبیر اراک پذیرای حضور گرم فزون بر 200 نفر شد.

اعضای محترم شورای شهر اراک، مشاور عالی ریاست اداره صنعت و معدن استان مرکزی، رییس محترم اداره گاز استان مرکزی و دست اندرکاران  اداره استاندارد استان نیزدر جمع میهمانان این گردهمایی حضور داشتند.

در این گردهمایی معرفی محصولات کل گروه صنعتی و استانداردهایی که محصولات مطابق بر آنها تولید و عرضه می‌شوند، از اهم مطالب بود.

مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر جریان، مدیریت محترم عامل گروه آغاز و در ادامه باارائه مطالب توسط مدیران ارشد سازمان ادامه یافت.

همچنین در این گردهمایی تاسیس نمایندگی این استان اعلام و نمایندگان معرفی شدند.

P1010083 P1010091 P1010121steel tube