درباره ما

تصاویر دفتر مرکزی - گروه صنعتی سپاهان

تصاویر دفتر مرکزی      گروه صنعتی سپاهان

شرکت گروه صنعتی سپاهان  تولید کننده لوله های فولادی در سایزها و ضخامت های مختلف می باشد که در طیف گسترده ای از صنایع مثل لوازم خانگی ، اتومبیل ، موتورسیکلت، دوچرخه ، مبلمان و ساختمان کاربرد داشته و به اشکال گوناگون از قبیل شافت کولر ، مشعل ، کمک فنر ، اگزوز ، فرمان ، نرده ، حفاظ ، داربست ، غلاف چاه ، لوله شوفاژ ، لوله گاز ، لوله بویلر،… مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت گروه صنعتی سپاهان در سال 1352 توسط گروهی از صنعتگران مبتکر با بيش از بيست سال تجربه قبلی در زمينه لوله و پروفيل تأسيس و بعنوان يک شرکت معتبر خصوصی با بهره گيری از ثبات مديريت و کادر متعهد و متخصص توانسته است پيشرو تکنيک لوله و پروفيل سازی در ايران باشد.

شرکت گروه صنعتی سپاهان (با مسئوليت محدود) در تاريخ 24/8/1352 تحت شماره 1174 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکيت صنعتی اصفهان و سپس براساس مصوبات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 4/9/1355، در تاريخ 3/3/1356 در تهران تحت شماره 28332 به نام شرکت گروه صنعتی سپاهان (سهامی خاص) به ثبت رسيده است. به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 20/11/1378، نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبديل شده است. ضمناً شرکت طبق مصوبه مورخ 26/10/1379 هيأت محترم پذيرش، به عضويت سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شد. مرکز اصلی شرکت در تهران و کارخانه آن در اصفهان واقع است.

کارخانجات سپاهان با بيش از ۸۸۰ نفر پرسنل و ظرفيت توليد ساليانه تا 420000 تن و سطح زير بنايی ۵۵000 متر مربع در زميني به وسعت 1132213 متر مربع در نزديکی شهر اصفهان واقع شده است.

کادر فنی با تجربه سپاهان طراح و سازنده قالبهای مورد نياز توليد، با اعمال کنترل های کيفی دقيق متضمن ارائه محصولات مرغوب با استانداردهای بين المللی می باشد.  واحد قالب سازی سپاهان مجهز به پيشرفته ترين سيستم طراحی و دستگاهها و ماشين آلات CNC ضمن تأمين نيازهای کارخانه آماده ارائه خدمات به مشتريان می باشد.

دفتر مرکزی سپاهان در تهران و دفتر فروش در اصفهان تضمين کننده خدمات مؤثر و مناسب به مشتريان و نمايندگی های فروش شرکت در سراسر ايران می باشند.

گروه صنعتی سپاهان با صدور محصولات متنوع در سطح استانداردهای جهان و قيمت های رقابتی توانسته است در کشورهای اروپا- آفريقا و بويژه منطقه خاورميانه جايگاه و اعتبار تجاری خاصی بدست آورده و گام مؤثری در زمينه صادرات غير نفتی کشور بردارد.